2022 - 2023 навчальний рік

Наразі наше життя тісно пов'язано з інтернетом, тут відбувається і наша робота, і навчання, і спілкування з друзями та рідними. Неконтрольоване перебування у віртуальному світі може негативно відобразитися на психіці підлітка. Кібербулінг є реальною небезпекою для сучасних дітей, а також почастішали випадки закликів до небезпечних ігор. Багато підлітків вже постраждали від суворих умов гри, челенджів та відео, які вони переглядають.

Згідно плану роботи практичного психолога Мар”їнського ЗЗСО №2 Олесі Міщенко та на запит класного керівника Ірини Бондаренко 22 вересня у 7 класі провели відео-зустріч «Безпечний Інтернет». Метою заходу є формування навичок безпечного використання інтернету, розпізнавання та реагування на інтернет-загрози, підвищення рівня обізнаності дітей про найбільш актуальні інтернет-небезпеки.
На онлайн-зустрічі обговорили проблеми, з якими можуть зустрітися підлітки в інтернеті, та шляхи подолання складнощів, що виникають. Психолог надала низку теоретичної інформації та практичних завдань, які допомогли засвоїти правила безпечної поведінки в інтернеті.